Speciální nabídka

Taneční škola pro Vaše hosty

Taneční škola v rámci naší speciální nabídky je velmi oblíbenou částí firemních či jiných společenských akcí. Dopřejte svým hostům aktivní a zábavný program. Pozveme je na taneční parket mezi nás, kde je naučíme několik jednoduchých tanců. Společně se pobavíme i zasmějeme. Staňte se součástí naší show. Pojďte se s námi rozptýlit a něco nového se naučit. Taneční škola Vás jistě nezklame.

Choreografie na klíč dle Vašeho přání

Dle Vašich požadavků a přání připravíme velkolepou taneční show, která zpestří Vaše společenské akce, jako jsou například bály, plesy, koncerty, propagační firemní akce apod. Nevybrali jste si z naší speciální nabídky představení? A sami nemáte přesnou představu, jak by produkce měla vypadat? Nevadí. Zavolejte nám a my navrhneme optimální kombinace vstupů a choreografií tak, aby se divák bavil. Sestavíme představení podle Vašich přání.

Produkce – umělecké programy

Pořádáte firemní večírek či jinou společenskou akci? Chystáte ples nebo koncert a rádi byste oživili program velkolepým tanečním vystoupením? Nabízíme vám, mimo jiné, strhující americký step Clogging, krásné mažoretky, temperamentní mexické tance, svůdný kankán i originální country tance Divokého Západu. Vybírejte z naší široké nabídky. S námi se zaručeně pobavíte.

Animace - hostesky

Chybí Vám dostatečný počet hostesek? Připravujete zajímavý tématický program, outdoorovou akci a potřebujete profesionály. Spolupracujte s námi. Zprostředkujeme pro Vás hostesky, které Vaší akci ještě více ozdobí a svým přístupem ji zkvalitní. Mnohaletá zkušenost s animátorskými outdoorovými akcemi. Zajistěte si služby našich hostesek již nyní a rezervujte si termíny. Profesionální přístup a zkušenost to jsou hostesky od Crash Production s.r.o.

Hostesky pro Vaše společenské akce

Chystáte se uspořádat firemní akci? Plánujete soukromý večírek? Nebo máte v plánu velkolepou párty, na kterou její účastníci hned tak nezapomenou? A hledáte zkušený a příjemný personál? Vyzkoušejte hostesky od nás. Chcete na pozvanou společnost zapůsobit? Naše hostesky nikdy neudělají Vaší akci ostudu. Naše hostesky budou vždy vhodným a vítaným doplňkem Vaší párty. Neváhejte a objednávejte.

Módní přehlídky s taneční produkcí

Hledáte speciální doprovodný program pro svou akci? Nechcete jen tak „obyčejné“ taneční představení? Chcete něco víc? Pak právě Vám můžeme nabídnout módní přehlídku s taneční produkcí. Nechte se našimi tanečníky vtáhnout do světa módy i tance. Nechte na sebe zapůsobit múzy. Módní přehlídka Vám přiblíží současné trendy a taneční produkce Vás zvedne ze židlí. Užijte si s námi příjemný čas.

Pro každou naši akci Vám můžeme poskytnout výrazné množstevní slevy dle rozsahu produkce. Více uměleckých programů z naší produkce naleznete zde.

prehlidka allprehlidka all2

Film a kompars

Hledáte obsazení do svých komparsních rolí? Pro celovečerní filmy, televizní filmy, reklamy či inscenace? Hledáte vhodný kompars pro hudební videoklipy? A nechcete jen obyčejné lidi, ale hledáte tanečníky? Pak jste je našli. Nabízíme Vám služby našich zkušených tanečníků. Určitě nebudete litovat. Stačí nás jen kontaktovat a o zbytku se přesvědčíte na vlastní oči.

 

ruzne2ruzne3

CZIN.eu